Heftruckchauffeur vacatures Nijmegen vind je op deze site

Heb jij een heftruckcertificaat, ben je opzoek naar een nieuwe baan en woon je in Nijmegen? Bekijk dan de nieuwe heftruckchauffeur vacatures Nijmegen op de website van FlexToday. Als je een baan wilt waar je in wordt uitgedaagd, maar ook de optie hebt om verder te leren, ben je bij FlexToday aan het juiste adres. De beste vacatures staan voor jou klaar en je wordt dan ook graag uitgenodigd om deze goed te bekijken. Bij FlexToday beschikken ze over goede contacten met een groot aantal werkgevers die regelmatig nieuwe vacatures aanbieden. Er wordt gekeken naar wat voor ervaring jij hebt, maar ook wat jouw motivatie is om dit werk te doen. Als je leergierig bent, is dat een groot pluspunt. Er wordt gekeken naar de perfecte baan voor jou, zodat jij je hier volledig voor in kunt zetten.

Taken van een heftruckchauffeur

Als heftruckchauffeur werk je in een magazijn, hier krijg je dan meestal meerdere taken. Dit kan bijvoorbeeld het inladen van de heftruck zijn, het besturen en uitladen, maar ook het sorteren van defecte goederen en inpakken van goederen. Sommige organisaties geven hun heftruckchauffeurs meer taken, terwijl andere het bij primaire taken houden. Een heftruckchauffeur is altijd bezig met veiligheid. Bekijk de heftruckchauffeur vacatures Nijmegen en vind de perfecte baan voor jou.